Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Atletiko hutohet nga humbja, ngatërron Benfikën me Barcelonën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Atletiko Madrid është mposhtur 1-2 në shtëpinë e tij mbrëmjen e djeshme nga Benfika, në ndeshjen e vlefshme për Champions League.

Por, kjo humbje e ardhur papritur kur të gjithë prisnin fitoren e spanjollëve, ka hutuar jo pak stafin e Atletikos.

Në postimin e bërë në facebook-un zyrtar të klubit madrilen pas përfundimit të ndeshjes, emri i Benfikës ishte ngatërruar me atë të Barcelonës. Reagimi i fansave ishte i menjëhershëm, megjithatë postimi nuk është korrigjuar për të paktën 1 orë.

Ndoshta, për madrilenët niveli i lojës së Benfikës ka qenë i njejtë me atë të katalanasve.

Lexo edhe: Fitojnë Reali, Juventusi dhe Manchester, zhgënjen Atletico

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img