Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Atifete Jahjaga fëlliqet sërish, ish-presidentja e Kosovës bën GAFËN e madhe (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4fa2f8e8f4a6bac5f6c535410fc9e261

Prej disa vitesh ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është shkëputur nga politika, për t’iu përkushtuar fondacionit të bamirësisë në emër të saj.

Jahjaga është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpalos aktiviktetin e saj të përditshëm.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme me anë të një deklarate, mirëpo nga nxitimi ka bërë një gafë.

Ish-presidentja e Kosovës ka harruar të heqë pjesën ku thotë ‘Përshkrim për nesër’ dhe e ka publikuar deklaratën të gatshme, por vetëm pak më vonë Jahjaga e ka korrigjuar atë.

-640-0-5cf26a424de50.jpeg

-640-0-5cf26a42da7ff.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img