Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Atentati në Shkodër, viktima njihej me nofkën “Kumbari”, afër vendngjarjes po digjet një makinë (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku është qëlluar për vdekje mbi Bardhok Planaj.

46 vjeçari njihej me nofkën “Kumbari”, ndërkohë që ende nuk dihet se cilatë janë autorët e sulmit. Në afërsi të vendit ku u vra Plani është jkonstatruar një makinë duke u djegur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Viktima Bardhok Planaj:

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit