Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Atentati në Shkodër, brenda makinës së djegur gjendet një KALLASHNIKOV, dyshohet të jetë i autorëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja nga ekzekutimi me armë zjarri i Bardhok Pllanajt mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Raportohet se në automjetin që u gjet i djegur në afërsi të vendit ku u vra “Kumbari” është gjetur një armë zjarri tip “kallashnikov”, që besohet se u përket autorëve.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

“Më datë 04.04.2021, rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç i Ri, Njësia Administrative Rrethina, Shkodër, duke udhëtuar me automjet është vrarë me armë zjarri shtetasi B. P. rreth 46 vjeç banues në Shkoj i Ri. Shërbimet e Policisē kanë rrethuar zonën dhe kanë ngritur pika kontrolli. Në ndihmë të Policisë lokale kanë shkuar dhe grupe të FNSH Shkodër Veprimet po kryhen me grup hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img