Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

ATENTATI NË FIER/ 57 vjeçari po udhëtonte me makinën e tij, autorët e qëllojnë me breshëri kallashnikovi dhe largohen, i plagosuri në gjendje kritike (EMRI)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit, pranë ish-QTU-së, ku persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri një 57 vjeçar.

Mësohet se shënjestra ka qenë Demir Backa, rreth 57 vjeç, i cili ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij tip “Audi”, kur është gjendur nën breshërinë e kallashnikovit.

Ai ka marrë plagë të shumta në trup dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img