Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Atentati në Elbasan, kush është i riu që u plagos me tre plumba në trup (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

2000b212be2d7ac9adc6d7ca64f4d547

Detaje të reja kanë dalë nga atentati i 23-vjeçarit në Elbasan.

Mësohet se ka mbetur i plagosur në lagjen ‘Luigj Gurakuqi’, Kei Piu, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

23 vjecari është qëlluar me armë zjarri nga një person, teksa ishte duke drejtuar mjetin e tij, tip ‘Fouristradë’.

Sakaq raportohet se Piu kishte ndaluar në afërsi të një lokali, në qendër të Elbasanit dhe ka marrë tre plumba në trup.

Ndërkohë, mësohet se policia ka shoqëruar në Komisariatin e Elbsanit disa persona.

Më shumë

spot_img