Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Atentati ndaj ish-kreut të PS, Ndoka: E kam pasur një jetë si kundërshtar politik, por kurrë armik, shpresoj të zbardhet ngjarja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka i uron shërim të shpejtë ish-kryetarit të PS në Vaun e Dejës, Nikolin Huba, të cilit iu bë atentat.

Ndoka shkruan se Hudën e ka prej 30 vitesh kundershtar politik në atë zone, por kurrë armik. Ngjarjen ai e quan kriminale, teksa shkruan se shpreson që të zbardhet sa më shpejtë.

Postimi i plotë i Nard Ndokës:

Sherim të shpejtë Nikolin Huba! 🙏🇦🇱

Z.Huba është drejtues i PS, në Bashkine Vau-Dejës per dekada të tera, në pushtet dhe në opozite.

Një politikan perfaqesues e kontribues në komunitet, tolerant e bashkepunues, gjithmone i qeshur dhe i dashur më të gjithe.

Kam 30 vite, që e kam kundershtar politik në atë zone, por kurrë armik, as problematik, jemi perballur politikisht, pa konflikte, pa inate, pa intriga, por thjesht garë politike burrash.

Fituesit dorën, në fund! 👍✌️

Nikolin Huba perveçse PS-në, perfaqeson një familje dhe fis më vlera në zonën tonë, njerëz të punes, të besës dhe traditës.

Ngjarja e rende kriminale, shpresoj të zbardhet dhe të mbetet, si një shije e hidhur per të gjithë.

Sherim të shpejtë Niko dhe sa më shpejt, në opozite.😉

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img