Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Atentat të riut shqiptar në Napoli, bie në koma

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri shqiptar është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në një provincë pranë qytetit të Napolit.

Sipas mediave italiane dyshohet se shqiptarit i është bërë atentat. Sakaq, identiteti i tij dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta. Shqiptari është transportuar në spital në gjendje kritike për jetën dhe ka rënë në gjendje kome.

Më shumë
spot_img
spot_img