Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Atentat te “Komuna e Parisit”, plagoset biznesmeni

Lajme të ngjashëm

Një person ka mbetur i plagosur pasi ndaj tij është qëlluar me armë zjarri. Policia ka njoftuar se i plagosur ka mbetur shtetasi Lulëzim Kazani me profesion ndërtues.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Komunën e Parisit” në Tiranë dhe forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendngjarje. Mësohet se Kazani është qëlluar gjatë kohës që po kthehej për në banesën e tij.

Aktualisht, i plagosuri ndodhet për mjekim në spitalin e traumës, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Më shumë