Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Atentat në mes të Vlorës, ekzekutohet me breshëri plumbash një person, trupi ende në trotuar (FOTO- VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bf1bb17182ff325d62b0edede5d97360

Një person identiteti i të cilit nuk dihet ende, është qëlluar për vdekje pak minuta më parë në Vlorë, në rrugën Transballkanike.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, trupi i viktimës qëndron i shtrirë në trotuar, pranë Gjykatës së Apelit të Vlorës. Paraprakisht, bëhet me dije se viktima është qëlluar me breshëri plumbash kallashnikovi. Atentatori ka zbitur nga makina dhe pasi ka qëlluar “shenjestrën” është larguar.

Dëshmitarët kanë parë një makinë ngjyrë gri nga e cila është hapur zjarr. Pas atentatit, ajo është larguar me shpejtësi. Forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje.

Burime jozyrtare bëjnë me dije se autori është ndaluar nga Blutë e Vlorës.

FOTO:

156336532_178046807416957_4445237187115838866_n_copy_copy.png

156539003_798757890776282_1624383140060857545_n_copy_copy.png

KUJDES! PAMJE TE RENDA

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img