Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Atentat në Kamëz/ Shtypi pultin për të hapur makinën, shpërthen automjeti (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ffec929659edb8949990a55e3398a3eb

Një atentat ka ndodhur në Kamëz.

Një person ka shtypur pultin për të hapur makinën dhe në atë moment ajo ka shpërthyer. Sipas njoftimit të policisë, shpërthimi dyshohet se ka ndodhur si pasojë e lëndës plasëse tek mjeti  i parkuar.

Drejtuesi Gjon Mena është lënduar lehtë në këmbë pa problem për jetën.

Njoftimi i plotë i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.02.2021, rreth orës 10:00, në Kamzë, në rrethana ende të paqarta, në momentin që drejtuesi i automjetit është afruar dhe ka shkelur pultin  ka shpërthyer, dyshohet si pasojë e lëndës plasëse mjeti  i parkuar me drejtues shtetasin Gj. M., i cili  është lënduar lehtë në këmbë pa problem për jetën.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ku vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img