Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

EMRI/ATENTAT me armë zjarri në Tropojë, humb jetën 1 person

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Çerem të Tropojës pasditen e sotme.

Raportohet se Altin Ismailsufi ka qëlluar në drejtim të Isat Goçi, 49 vjeç duke e lënë këtë të fundit të vdekur në vend. Nuk dihet ende se cilat kanë qenë rrethanat e ngjarjes,ndërkohë që policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes.

“Sot, rreth orës 15:30, në fshatin Çerem, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi I.G., 49 vjeç, banues në Çerem.

Menjëherë në vendngjarje janë nisur shërbimet e Policisë, të cilat falë veprimeve të shpejta bënë të mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të autorit të dyshuar, shtetasit A. I., banues në Çerem.

Vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img