Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

ATENTAT në Patra, shqiptari ekzekutohet me 5 plumba brenda në makinë, Policia po kërkon dy pesona (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dd954118d4a431ef5845d6943b7a8d41

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në mbrëmje në zonën e quajtur Hagia Sophia, në Patra të Greqisë.

Mediat fqinje shkruajnë se një shqiptar është ekzekutuar me pesë plumba, ndërsa ishte brenda në makinën e tij.

27-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije thuhet se është në intubim dhe ka pësuar vdekje klinike.

ekyekutim-2.jpg

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat po hetojnë shkaqet e ngjarjes. Mësohet se dy persona janë shpallur në kërkim, si autorë të dyshuar të ngjarjes.

Ata ishin të veshur me të zeza dhe janë larguar me shpejtësi, ndërkohë që disa burime bëjnë me dije se ka pasur shkëmbim zjarri dhe një prej atentatorëve ka mbetur i plagosur. 

Më shumë

spot_img
spot_img