Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Atentat mafioz në Durrës, persona të maskuar me kamuflazh ushtarak ekzekutojnë ish-anëtarin e bandës së Lul Berishës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c860977d25f25b08d8867bbfa758c48

Një person ka mbetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit, si pasojë e një atentati mafioz me armë zjarri.

Mësohet se viktima është shtetasi Edmond Koçi, 40 vjeç. Deri tani nuk ka një njoftim zyrtar për ngjarjen pasi ka ndodhur vetëm pak minuta më parë.

Burime nga qyteti bregdetar bëjnë me dije se Koçi është ekzekutuar nga persona të maskuar dhe me kamuflazh ushtrak.

1- Lexo edhe: Kush është ‘Mond Çekiçi’, ish-anëtari i bandës së Durrësit që u ekzekutua sot

2- Lexo edhe: Mond ÇEKIÇI i ekzekutuar sot, u arrestua në shtator 2020, por u lirua se ishte me Covid-19

3- Lexo edhe: “Çfarë problemi keni?”, zbardhet DINAMIKA e vrasjes së Mond Çekiçit në Durrës

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img