Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Atdheu i ‘Përputhen’ arrestohet nga policia (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Konkurenti i njohur i emisionit “Përputhen”, Atdhe Xharavina së fundmi ka pasur probleme me policinë dhe për pasojë është arrestuar.

Siç shihet edhe në videon e siguruar nga Iconstyle, Atdheu nodhet në bulevardin e Tiranës, teksa ishte ndaluar nga policia e qytetit dhe po i bëhej një kontroll. Pas kontrollit ai është shoqëruar më pas në polici, mirëpo ende s’e dimë ç’ka ndodhur më tej me konkurrentin.

albsig

Arsyet e ndalimit dhe shoqërimit mund të jenë të ndryshme,q ë nga mungesa e ndonjë dokumenti apo thyerja e orës policore, deri te posedimi i ndonjë sendi të jashtëligjshëm.

Pas kërkesës së vajzave dhe dëshirës së publikut, Atdheu u rikthye sërish në “Për’puthen” ditën e djeshme. Ai do të zhvillojë së shpejti një takim të plotë me Antonelën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img