Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Astrit Patozi zbulon qarkun se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

169242a14bbb885f5388d16d462d7c5e

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka pranuar se do të kërkojë një mandat deputeti në zgjedhjet e 25 prillit.  

Në emisionin “Top Talk”, Patozi tha se qarku ku do të kandidojë është Tirana.

Megjithatë, ai sqaron se ende nuk është vendosur pasi vendimet nuk i merr vetëm.

“Logjika e formimit tim më çon në Tiranë sepse kam lindur në Tiranë dhe kam zhvilluar aktivitetin tim politik këtu por edhe për peshë elektorale. Pasi ta diskutoj në parti do të marrim vendim, kjo na bën ndryshe nga partitë e tjera, sepse vendimet nuk i merr kryetari si të dojë”, tha Patozi.

Më shumë

spot_img
spot_img