Astrit Patozi krah për krah me Mero Bazen në bllok, bëjnë 'xing' me bluzë të njejtë ngjyrë blu (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:58 01-07-2020 Astrit Patozi krah për krah me Mero Bazen në bllok, bëjnë 'xing' me bluzë të njejtë ngjyrë blu (FOTO) Mero Baze - Astrit Patozi

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi është parë sot pasdite në shoqërinë e gazetarit të njohur Mero Baze.

Në fotot e siguruara nga newsbomb.al shihet Patozi dhe Baze duke ecur krah njëri-tjetrit n zonën e bllokut. Bie në sy bluza e njëllojtë me javë V ngjyrë blu që të dy kanë veshur.

merua.jpg

Kjo nuk është hera e parë që ata shfaqen në shoqërinë e njeri-tjetrit. Dhe më herët Mero Baze dhe Astrit Patozi janë fotografuar së bashku, dhe mesa duket kjo vërteton miqësinë e ngushtë që kanë.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011651992797852
array(1) { ["section"]=> string(103) "astrit-patozi-krah-per-krah-me-mero-bazen-ne-bllok-bejne-xing-me-bluze-te-njejte-ngjyre-blu-foto-212460" }