Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Asnjë nga veriu në postet e larta, Ndoka poston foton e protestuesit: Rilindja ka shembur ballancat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokristiane Nard Ndoka përmes një postimi në rrjetet sociale ka risjellë në vëmendjen e qytetarëve se në postet më të larta të shtetit s’ka asnjë nga Veriu i Shqipërisë.

Ndoka shkruan se “Rilindja” ka shembur çdo ballancë përfaqësimi dhe ka ndërtuar pushtetin me shokët dhe shoqet e kryetarit.

“Rilindja” ka shembur çdo ballancë perfaqësimi, duke ndërtuar një pushtet me shokët e shoqet e kryetarit!”, shkruan Ndoka.

ergerg4g4ghhh

Më shumë

spot_img
spot_img