Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Askush nuk e priste, Enca Haxhia sjell bashkëpunim me këtë këngëtar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

78479f4c118579af55d6ed9f54ee26f5

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme. 

Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar fansat se po vjen me një projekt të ri, që siç duket do të jetë bashkëpunim.

Mirëpo ditën e sotme Enca ka zbuluar se kënga e re është bashkëpunim me Muharrem Ahmetin dhe do të titullohet ‘Hajde’.

‘Premierë nesër në orën 17:00 ‘hajde’ Enca ft Muharrem Ahmeti’ shkruhet në foton e publikuar nga këngëtarja.

Me siguri askush nuk e priste këtë bashkëpunim.

sdfghj.png

2017-12-30-13_04_55-Zone-e-Lire_-Muharrem-Ahmeti-i-habit-te-gjithe_-Dua-te-behem-hoxhe-29.12.17-.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img