Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Askush nuk e mposht dot, kjo është rusja që ka thyer me radhë çdo rival (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur vjen puna te forca fizike meshkujt janë ata që dominojnë. Mirëpo, ky nuk është rasti i Irina Gladkaya, rusja e cila ka mposhtur me radhë të gjithë ata që i dolën përballë në Muscle Miami Beach.

Të gjithë të pranishmit u habitën me mënyrën sesi ajo ka arritur që të mposhtë dhe meshkujt më të fuqishëm.

Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundje krahu dhe të gjithë kanë “frikë” kur përballen me të pasi e dinë shumë mirë se çfarë i pret.

Epra, ja që një femër mund të mposhtë një mashkull sado fizik të ketë ai.

Më shumë

spot_img
spot_img