Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Askush nuk e dinte, këngëtari i njohur shqiptar qenka bërë baba për herë të parë (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Renis Gjoka ka dhënë ditën e sotme një lajm vërtet surprizues.

Ai dhe partnerja e tij Jona, janë bërë prindër për herë të parë duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Aura.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë  këngëtari përmes një postimi në Instagram.

Ai ka postuar një foto me vajzën, por që ia ka mbuluar fytyrën.

‘Dashuria e jetës sime, Aura’, shkruan Gjoka.

Kujtojmë që Renisi ka qenë gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private dhe në këtë rast i habiti të gjithë.  

Screenshot_31.png


Më shumë