Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ashtu si nuk e kishim parë asnjëherë, Dua Lipa sjell një version tjetër të së motrës në ditën e saj të lindjes: Jam me fat që në këtë jetë kemi njëra-tjetrën…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë mjaft speciale kjo për Duan dhe familjen e saj.  “Vogëlushja” e familjes sot festoon 20-vjetorin e saj dhe nuk kishte si të mungonte një urim publik nga motra e madhe.

Dua kishte vendosur që përmes fotove më të bukura ndër vite ti tregonte Rinës se me fat është ajo që e ka pranë dhe pavarësisht çdo gjëje sa herë të kenë nevojë ato kanë pranë njëra-tjetrën.

 “Dita zyrtare e Rinës. 20 vite me të, gëzuar ditëlindjen zemër! Jam kaq me fat që në këtë jetë kemi njëra-tjetrën, pavarësisht gjithçkaje.”- shkruan Dua.

Kujtojmë se suksesi i Duan nuk ka të ndalur dhe çdo ditë dhe më shumë këngëtarja shqiptare ngjit nga një shkallë.

Së fundmi ajo arriti të “rrëmbejë” dy çmime në “Brit Awards” duke i bërë të gjithë shqiptarët të ndihen krenarë për të.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img