Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Ashtu si nuk e keni parë kurrë ndonjëherë, Sinan Vllasaliu bën ndryshimin drastik në pamje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5172354adda0a7c7a70022828c3dd799

Këngëtari i mirënjohur kosovar ka bërë një ndryshim total të pamjes së tij.

Ai është duke qëndruar i izoluar në shtëpinë e tij, ndërsa ka vendosur që bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Sinani i ka shkurtuar shumë flokët, dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e tij.

“Ufooo”, ka shkruar këngëtari pranë postimit si me shaka.

Fansat asnjëherë nuk e kanë parë këngëtarin me këtë model flokësh, ndaj kanë mbetur shumë të befasuar kur kanë parë Sinanin me modelin e ri të flokëve.

View this post on Instagram

Ufoooo

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img