Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Ashtu si nuk e kemi parë më herët, Rudina Hajdari publikon VIDEON nga palestra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me ardhjen e stinës së vjeshtës si gjithë të tjerët edhe ish-deputetja e Partisë Demorkatike, Rudina Hajdari është rikthyer në palestër.

Ka qenë vetë Hajdari ajo e cila në llogarinë e saj në “instagram”, ka publikuar një video nga palestra ku shihet teksa po ushtrohet.

Epo siç dihet botërisht, palestra përveçse të ndihmon me mbajtjen e trupit në formë të ndihmon dhe në marrjen e energjive të reja, energji të cilat me këtë vorbullë politike e cila po ndodh në vendin tonë janë mëse të nevojshme.

 

Më shumë
spot_img
spot_img