Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Asgjesohen 3 mijë bimë kanabis në Gjirokastër e Përmet, policia fsheh ngjarjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sasi shumë e madhe bimësh narkotike janë sekuestruar në Gjirokastër dhe Përmet. Bëhet me dije se janë gjetur dhe asgjesuar nga policia rreth 3000 bimë lëndësh kanabis.

Burime për median bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth 48 orë më parë dhe se ka qenë policia e Tiranës ajo që ka asgjesuar bimët.

Nuk dihet se përse policia ka zgjedhur të fshehë ngjarjen dhe mos ketë një raportim për sekuestrimin e bimëve narkotike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img