Hapësire reklamuese

Aktualitet

Asgjesohen 3 mijë bimë kanabis në Gjirokastër e Përmet, policia fsheh ngjarjen

Shkruar nga Newsbomb
Asgjesohen 3 mijë bimë kanabis në Gjirokastër e Përmet,

Një sasi shumë e madhe bimësh narkotike janë sekuestruar në Gjirokastër dhe Përmet. Bëhet me dije se janë gjetur dhe asgjesuar nga policia rreth 3000 bimë lëndësh kanabis.

Burime për median bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth 48 orë më parë dhe se ka qenë policia e Tiranës ajo që ka asgjesuar bimët.

Nuk dihet se përse policia ka zgjedhur të fshehë ngjarjen dhe mos ketë një raportim për sekuestrimin e bimëve narkotike.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese