Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Asgjë nuk ka përfunduar nga dasma e Sarës dhe Ledionit, publikohet klipi (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha dhe Ledion Liço muajin e kaluar kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. Dasma e çiftit mori shumë vëmendje dhe ceremonia u zhvillua buzë liqenit të Comos në Itali.

Ndërkohë, pak ditë më parë Lori publikoi edhe prapaskenat e dasmës. Ndërsa pak orë më parë ajo ka publikuar në kanalin e  saj në You Tube klipin e dasmës së motrës.

Videoja tregon momentet më të bukura të ceremonisë, që nga fustani i varur në mur që pret të vishet nga Sara, ecja në altar, fjalët prekëse të Lorit për çiftin e deri të betimet që çifti i bëri njëri tjetrit.

Më të bukur klipin e bën edhe prania e Londonit të vogël.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img