Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Asgjë nuk ka ndryshuar prej vitesh, kjo është dhoma ku ndërroi jetë diktatori Enver Hoxha (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

69526521698f82f661766242fe172ec4

Asgjë nuk ka ndryshuar në dhomën ku ish-diktatori Enver Hoxha ndërroi jetë.

Në emisionin “Opinion” janë publikuar pamje nga vila dhe dhoma e ish-diktatorit, ku dikur ka qenë e ndaluar të hynin njerëz të tjerë. Në atë dhomë nuk hynte as personeli i vilës, por vetëm Hoxha dhe mjekët e tij.

Dhoma e tij e gjumit kishte hyrje ose nga biblioteka ose nga holli, ndërsa në vilën me shumë kthesa binte në sy edhe banja luksoze për kohën.

Video nga Tv Klan:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img