Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Asfiksohet nga tymi dhe është rëndë një ushtar i Forcave të Armatosura. Gruaja e të ndjerit që humbi jetën, sillet me urgjencë në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ushtar i Forcave të Armatosura është asfikuar, teksa po përpiqej që të shuante flakët masive në fshatin Krinë, në Gjirokastër.

Burime bëjnë me dije se ai është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Gjirokastrës, pasi u asfiksua si pasojë e tymit të madh që ka mbuluar zonën.

Ndërkohë, mësohet se bashkëshortja e Andrea Haxhiajt, i cili humbi jetën sot në fshatin “Asim Zenel”, është transportuar me urgjencë në Spitalin e Traumës, në Tiranë për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore.

Më shumë

spot_img