Hapësire reklamuese

Politikë

Asambleja e PS vë në “sitë” drejtuesit e degëve, Rama i kërkon Veliajt emrat e më të dobtëve

Shkruar nga Newsbomb
Asambleja e PS vë në “sitë” drejtuesit e degëve,

Partia Socialiste ka mbledhur sot Asamblenë e Partisë, mbledhje e cila ka nisur rreth orës 10:30 në një restorant në periferi të Tiranës me dyer të mbyllura.

Në Asamble janë të pranishëm rreth 400 anëtarët e asamblesë, vetë Kryeministri Rama, ministrat dhe deputetët socialistë.

Në këtë takim të pranishëm janë edhe drejtuesit e qarqeve, ku i pari që ka raportuar për punën ka qene drejtuesi i qarkut të Tiranës, Erion Veliaj.

Rama ka pasur disa rezerva për Kavajën, ku ka kërkuar nga drejtuesi i qarkut Erion Veliaj, emrat e anëtarëve dhe drejtuesve të degëve që nuk kanë bërë punën siç duhet.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese