Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Asambleja e PS, Taulant Balla zbulon aleatin e vetëm në zgjedhje

Shkruar nga Newsbomb
Gjithashtu, ai ka shtuar se gjithë debati politikë do të fokusohet te hallet dhe problemet e njerëzve të këtij vendi dhe jo te shterpësia e kësaj opozite, e cila siç tha do të vazhdojë të hedhë baltë mbi çdo punë,

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese