Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

ASAMBLEJA E PS/ Balla i tërheq vëmendjen Beqajt: Ilir brenda pesë minutëshit! Po më dhe shtatë...

Shkruar nga Newsbomb

Ish ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka bërë një analizë të performancës së bashkive në Asamblenë Kombëtare të PS.

Por në një moment mesa duket është bërë i lodhshëm dhe kreu i Grupit të PS Taulant Balla i ka kujtuar të përmbyllë fjalën në pesë minuta.

“Ilir brenda pesë minutëshit”, i tha Balla.

“Po më dhe shtatë”, ia ktheu Beqaj disi i surprizuar nga padurimi i kolegut.

“Dakord”, u tërhoq Balla duke lënë Beqajn të përmbyllte fjalën për t’ia kaluar më pas kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese