Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Asambleja e FSHF, zbardhet axhenda e rendit të ditës për presidentin e ri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së në mbledhjen e fundit për këtë mandat përcaktoi dhe rendin e ditës për Asamblenë Zgjedhore që do të zhvillohet sot, në orën 09:00, në hotel “Adriatik”, në Durrës.

 

Rendi i ditës në Asamblenë zgjedhore:

 

– Përshëndetja e presidentit Armand Duka;

 

– Verifikimi i përbërjes së mbledhjes;

 

– Zgjedhja e anëtarëve të Komisionit të Verifikimit dhe numurit të votave;

 

– Emërimi i delegatëve për të verifikuar procesverbalin e asamblesë;

 

– Aprovimi i procesverbalit të Asamblesë së Përgjithshme;

 

– Raporti i presidentit Armando Duka mbi aktivitetin dhe Komitetit Ekzekutiv;

 

– Aprovimi i pasqyrës së llogarive për peridhën 1 janar – 31 dhjetor 2017;

 

– Pranimi i raportit të Auditorit të pavarur “Deloitte Albania”;

 

– Propozimi për shoqërinë audituese për vitin financiar 2018;

 

– Aprovimi i buxhetit për vitin financiar 2018;

 

– Raporti mbi Ligën Profesioniste të Futbollit;

 

– Zgjedhjet për president të FSHF-së;

 

– Zgjedhja e nëtë anëtarëve të Komitetit Ekzekutiv;

Më shumë


spot_img

spot_img