Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

As Nicki Minaj nuk i reziston dot Taynës, reperja bën për vete yllin e repit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ok! Duhet ta pranojmë që Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara dhe fama e saj ka kaluar përtej trojeve shqiptare.

Miliona fansa “çmenden” për projektet e këngëtares dhe mezi presin të rradhës. Tayna së fundmi ka tërhequr edhe vëmendjen e reperes me famë botërore, Nicki Minaj.

Një faqe në Instagram ka shpërndarë videon e Taynës duke kënduar këngën e Nicki-t dhe kjo e fundit nuk i ka rezistuar dot dhe jo vetëm që i ka bërë like, por edhe ka komentuar.

Epo, kjo gjë nuk mund t’i shpëtonte Taynës e cila menjëherë e ka shëprndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img