Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“As në Zvicër dhe as në Norvegji”, Rama publikon videon nga Belshi: Së shpejti jeni të mirëseardhur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një vizitë në Belsh, ku zhvilluar edhe një zonë që me financimin e Fondit Shqiptar të Zhvillimit po merr formë model i ri i ekoturizmit.

Rama ka ndarë një video në Instagram ku shihet në Belsh pranë disa shtëpive pushimi ëq janë ndërtuar atje, teksa thotë se nuk është as Zvicra dhe as Norvegjia, por Belshi.

“Përshëndetje nuk jemi në liqenet e mrekullueshme të Europës Qëndrore apo Veriore, por jemi në Blesh. Në një nga liqenet e zonës ku i japim shtysë zhvillimit të qëndrueshëm me projektin dhe financimin e Fondit Shqiptar të Zhvillimit. Së shpejti jeni të mirëseardhur”thotë Rama në video.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img