Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

As mamaja e Ledrit nuk i shpëtoi infektimit nga Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shumtë janë ata persona të njohur të cilët  nuk po i shpëtojnë infektikimit nga Covid-19.

Një tjetër personazh është infektuar së fundmi nga koronavirusi dhe ajo është mamaja e Ledrit, Xheraldina Vula.

Edhe pse nuk e ka zbuluar më herët ajo e ka dhënë sot këtë lajm nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj.

Xheraldina ka pozuar me maskë, teksa shkruan krahas fotos: “Fytyra post-covid”, teksa ndjekësit menjëherë filluan ti urojnë “të shkuara” moderatores duke shpresuar që ta ketë kaluar sa më lehtë.

Nga pamjet e publikuara duket se gjendja e saj shëndetësore është e mirë, ndërsa ajo mund t’i kthehet sërish jetës normale, sigurisht duke respektuar rregullat anti-Covid.

mami ledri 1

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img