Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Artur Zheji përlotet në emision, me vështirësi mban emocionet (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë qenë momente mjaft emocionuese për Artur Zhejin sonte në “Opinion” në Tv Klan.

I ftuar ndryshe nga herët e tjera për të folur për një temë sociale, “A keni frikë nga vdekja?”, ai ka rrëfyer eksperiencën personale të humbjes së prindërve. Teksa citonte fjalët që i ka thënë i ati para se të vdiste, Zheji është përlotur.

Më tej fjalën e kam marrë regjisori Gurakuqi i cili gjithashtu ka kaluar momente të vëstira në jetë, humbjen e djalir dhe gruas. Gurakuqi rrefen humbjen e djalit dhe gruas.

Më shumë


spot_img

spot_img