Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Artur Zheji bën deklaratën e fortë: Më kapi një moment pasigurie, i kërkova ministrit të Brendshëm armë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e kaluar gjatë emisionit “360 Gradë”, moderatori Artur Zheji deklaroi se ka kërkuar të mbajë armë për vetëmbrojtje para disa kohësh, pasi ndihej i pasigurtë.

Moderatori tha se ia kishte kërkuar një ministri të Brendshëm që e kishte shok, por nuk mundi ta merrte.

Biseda:

Zheji: Unë kam pasur shok ministra të Brendshëm, i kam kërkuar një pistoletë për vetëmbrojtje personale, më kapi një moment pasigurie dhe thashë ta mbaj dhe nuk ma dhanë. Nuk e mora dot.

Noka: Më mirë që s’e ke marrë.

Zheji: Sepse ishte një kohë kur vidhnin shumë në shtëpia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img