Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Artistja shqiptare e ftuar në finalen e Festivalit këndon mjeshtërisht këngët e babait të saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

899347b7948d1d42db314b34b62d5262

Sopranoja me famë botërore, Inva Mula ka qenë e ftuar në Festivalin e Këngës ku ka performuar mjeshtërisht këngët e babait të saj, Avni Mulës, “Shqipëri o vendi im” dhe “Vajzë me kaçurrela”.

Ashtu siç di vetëm ajo, Inva ka emocionuar dhe ka ngritur publikun në këmbë, ndërsa është shprehur se këto këngë edhe pas gati 40 vitesh kanë po të njëjtën vlerë.

Kjo ishte surpriza e dytë në këtë finale pas hologramit të Vaçe Zelës.

Lexo edhe: Vaçe Zela rikthehet nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit, e gjithë salla në këmbë e emocionuar

Screenshot_15.jpg

Screenshot_16.jpg

[iframe frameborder=”0″ width=”560″ height=”315″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x565p7v” allowfullscreen ]
Inva Mula në Festivalin e Këngës by newsbomb-al

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img