Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Artistja franceze flet për performancën e Anxhela Peristerit në Eurovision, e thotë me “plot gojën”: Ajo është e çmendur, më pëlqen shumë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndonëse kanë kalur disa ditë prej natës finale të “Eurovision”, ende portalet dhe mediat vazhdojnë të flasin për performancën madhështore të Anxhela Peristerit.

Kësaj rradhe një vlerësim ka ardhur nga përfaqësuesja e Francës, Barbara Pravi e cila për herë të parë ka dhënë një intervistë për emisionin shqiptar. Barbara ka qenë e ftuar te “Abc e Pasdites” dhe nuk qëndroi pa folur për performacën shpërthyese të Anxhelës. 

“Unë e takova Anxhelën gjatë provave. I fola dhe i thashë që më pëlqen shumë performanca e saj, sidomos tek pjesa e tymit që e rrethonte. Ajo është e çmendur, e çmendur në performancën në skenë”, tha Barbara.

Gjithashtu ajo veçoi edhe performancën e Gjon’s Tears, për të cilin tha se e kuptonte shumë  mirë, sepse kënga ishte në gjuhën frënge. “Gjoni para Eurovizionit kishte ardhur në Paris dhe u takuam në studion time. Më pëlqen shumë ai djalë”, shtoi ajo.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img