Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Artikulli për Ramën dhe Shqipërinë në gazetën franceze, Berisha: Autori i dënuar dhe i burgosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Por ju mos kujtoni se ai ka bere burg dhe mos kujtoni se ju kam vjedhur per te paguar anglizen per shkrimin e tij dhe gazeten e Frances per çdo rrjesht te botuar ne faqen e saj me parate tuaja o shqiptare.

Si perfundim, sot kuqalashet, parullen e famshme te manifestit komunist “proletare te te gjitha vendeve bashkohuni”, ne mungese te proletareve e kane zevendesuar me parullen “te korruptuar te te gjithe botes bashkohuni, te vjedhim sa me shume se bashku per nje bote te re! Lavdi vjedhjes, lavdi!!” sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img