Arti botëror në zi/ Gjendet e vdekur ylli i muzikës, mister shkaqet

Publikuar tek: bota, më 14:30 24-11-2019 Arti botëror në zi/ Gjendet e vdekur ylli i muzikës, mister shkaqet

Këngëtarja dhe aktorja e Koresë së Jugut Goo Hara është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Seul.

28-vjeçarja njihet më së shumti si anëtarja e grupit K-Pop Kara, të cilit ajo iu bashkua në vitin 2008.

Policia thotë se shkaku i vdekjes është ende nën hetim. Javën e kaluar ajo bëri një turne për të promovuar këngën e saj single, ndërsa në maj të këtij viti tentoi t’i japë fund jetës.

Këngëtarja më vonë kërkoi falje për shkaktimin e shqetësimeve te të afërmit dhe fansat.

Goo u gjet e vdekur ditën e sotme në shtëpinë e saj dhe postimi i fundit ishte ai i mbrëmjes së kaluar ku i uronte fansave “Natën e mirë”.

Vdekja e saj vjen pak më shumë se një muaj pasi një anëtare bandës së vajzave, Sulli, u gjet gjithashtu i vdekur pas një vetëvrasje.

_109814393_47c69eac-e2d9-4a8d-a4cb-b443ca9f02c8.jpg

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

잘자

A post shared by 구하라 (@koohara__) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BREXIT/ Orët e fundit, Boris Johnson drejt arritjes së marrëveshjes me BE
Orët finale për BREXIT, intesifikohen negociatat, Merkel dhe Macron në konferencë për shtyp pasditen e sotme »
Article Logic
Execution time: 0.011250019073486
array(1) { ["section"]=> string(72) "arti-boteror-ne-zi-gjendet-e-vdekur-ylli-i-muzikes-mister-shkaqet-187026" }