Artet marciale, këto dy vogëlushe do t’ju kënaqin sytë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:21 03-06-2016

Këto janë padyshim dy vogëlushe të talentuara që do lenë gjurmë në historinë e arteve marciale.

Ato luftojnë si të ishin dy të rritura duke ndjekur rigorozisht të gjitha rregullat e dyluftimit.

Videoja është shndërruar në virale duke marrë mijëra shpërndarje nga përdoruesit e rrjeteve sociale që janë argëtuar pafund duke e parë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eliona Pitarka e pëson nga persona mashtrues, por ajo s’e prish terezinë. Mjaftohet vetëm me një postim
Soni Malaj dhe i dashuri i saj hapin një lokal në Tiranë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0095229148864746
array(1) { ["section"]=> string(65) "artet-marciale-keto-dy-vogelushe-do-t-ju-kenaqin-syte-video-42325" }