Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Artan Hoxha publikon FOTO nga parcela me hashash: Si asnjëherë më parë çmimi është 1.600 euro

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

592f078ebc4f6732a98f4ad8e63f0f58

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar mëngjesin e sotëm disa foto nga një parcelë me hashash dhe thotë se këtë vit si asnjëherë më parë çmimi ka shkuar në 1.600 euro.

Foto sipas Hoxhës është shkrepur, dje më 2 tetor 2020.

“Mirëmëngjes Shqipëri…

Me kasketë të vjetër, në kanabisin e ri..

Në pyjet me kanabis ka jetë.

Pershëndetje zoti kryeministër.

Nën kujdesin e veçantë të qeverisë suaj, Shqipëria e ka te garantuar edhe për një vit tjetër, brand-in e saj europian, Made in Albania…

Si asnjëherë më parë, çmimi për kilogramë ka thyer rekord.

Nga 1300 euro deri 1600 euro për kg, në varësi të cilësisë, me blerje direkt në fund të parcelës.

Bëni durim, në ABC Neës një histori ekskluzive po bëhet gati…

A kemi zgjedhje përpara apo jo?!

Foto: North Albania 2 tetor 2020…”, shkruan Hoxha dhe ndan foto e mëposhtme.

120759084_3283877691649876_3775900497350588061_o.jpg
120759084_3283877691649876_3775900497350588061_o_copy.jpg
120778426_3283877788316533_4531240071193456948_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img