Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Artan Hoxha plas ‘BOMBËN’: Policia kthen mbrapsht denoncimet, ja rasti TRONDITËS që FSHEHËN (I thotë me EMRA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka bërë një deklaratë të rëndë në edicionin informativ në Ora News.

Teksa foli për grupet kriminale në Shqipëri, Hoxha u ndal te aktiviteti krminal në Elbasan, ku tregoi dhe një fakt tronditës. Sipas gazetarit investigativ, autoritet policiore në Elbasan fshehin denoncimet e qytetarëve ose i kthejnë mbrapsht. Sipas tij, policia nuk ofron mbështetje për qytetarët, ndërsa tregon edhe një rast konkret.

“Shtetasi Usa Magashi është mbajtur peng disa orë. I vëllai i tij është marrë peng dy muaj më parë, shtëpia i ishte djegur dy muaj më parë. Familjarët kanë bërë kallëzim, por u është kthyer mbrapsht”– tregon gazetari.

Sakaq, shton: “Di që skuadrat inteligjente të policisë janë vënë në dijeni se grupet kriminale në Elbasan kërkojnë vrasës me pagesë nga qytete të tjera”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img