Artan Hoxha për atentatin në Vlorë: Ja bisha e frikshme që na futi tmerrin në ’97-ën, ka nisur të dalë sërish xhiro

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 25-05-2017 Artan Hoxha për atentatin në Vlorë: Ja bisha e frikshme që na futi tmerrin në ’97-ën, ka nisur të dalë sërish xhiro

Ditën e djeshme Vlora u trondit nga vrasja e dyfishtë që i mori jetën drejtorit të OSHEE Roland Saliu dhe pronarit të një televizioni Enver Hyseni.

Sakaq ka reaguar gazetari investigativ Artan Hoxha që publikon një video me armën që mendohet se ka përdorur atentatori.

“Bisha e frikshme.....
Na e futi një herë tmerrin në 1997-ën, tani ka nisur sërish të dalë në xhiro.... 
Iu degjua krisma te Sheshi Flamurit në Vlorë...”, shkruan Hoxha.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkia konkurs për suveniret që do përfaqësojnë Tiranën, këto janë 40 çmimet që do shpërndahen
Sërish probleme me drejtësinë, Prokuroria dërgon në Gjykatën e Lartë dosjen e Alfred Pezës, për çfarë akuzohet »
Article Logic
Execution time: 0.011904001235962
array(1) { ["section"]=> string(118) "artan-hoxha-per-atentatin-ne-vlore-ja-bisha-e-frikshme-qe-na-futi-tmerrin-ne-97-en-ka-nisur-te-dale-serish-xhiro-79903" }