Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Artan Hoxha ironizon Berishën: Tani bën mirë t’i veshësh brekët prej hekuri, se jeleku antiplumb s’të bën më derman

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar ish-kryeministrin Sali Berisha, pasi ky i fundit u shpall “non-grata” nga Departamenti Amerikan i Shtetit.

Hoxha publikon një foto të vjetër të Berishës me antiplumb veshur, por shkruan se tashmë Berisha bën mirë të veshë brekë prej hekuri, pasi jeleku antiplumb nuk i bën më derman.

“Uffff…

Nuk kalon kjo ora fare…

hajde prit te shkoje ora 18:00, per ta pare Marshallin ne konfernce shtypi live nga salla “Antigonea” e hotel Rogner…

Tani ben mire ti veshesh breket prej hekuri, se jeleku antiplumb nuk te ben derman…

Shqiperi mos ki frike, se ka zot dhe Amerike….”, shkruan Hoxha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img