Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Artan Hoxha filmon Ramën në Vlorë, ja mesazhi për kryeministrin: Edhe pse fitove, prapë… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar një video nga Vlora, ku kryeministri Edi Rama po kalonte rrugën me makinë.

Kujtojmë se Rama ka qenë sot në Vlorë, për të ndjekur nga afër punimet në Lungomare.

Në video dëgjohet dikush që i thotë “Rama ik”, ndërkohë që Hoxha shkruan ne statusin e tij se pavarësisht se fitoi mandatin e tretë, kjo thirrje nuk iu nda sërish.

Postimi i plotë:

Ja mandatin e trete e more.

Hyre në histori, qe aq shume e deshe…

Shetit në Lungomare me nje taborr “asqere”, si pasha i madh…

Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…

Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img