Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Arta Marku komenton përplasjet në Parlament gjatë zgjedhjes: E prisja nga opozita…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arta Marku ka komentuar përplasjen në Parlamentin e Shqipërisë gjatë zgjedhjes si kryeprokurore e përgjithshme.

Marku tha në emisionin “Real Story” se e priste që opozita do të reagonte por në mënyrë më civile dhe institucionale.

“Kur e kujtoj nuk ndihem mirë. E prisja një reagim nga opozita në momentin e votimit, pasi e kishin bërë më parë publik qëndrimin, por e prisja më institucional dhe civil. Megjithatë nuk ka për të patur asnjë ndikim në punën time”, u shpreh Marku.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img