Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Arta Kabashi ngre temperaturat, del pa të brendshme në shtëpi

Shkruar nga Newsbomb
Arta Kabashi ngre temperaturat, del pa të brendshme në shtëpi

Këngëtarja e njohur Arta Kabashi ka marrë përsëri vëmendjen nga ndjekësit e Big Brother Vip. Së fundmi është bërë virale një video e këngëtares, ku shfaqet pa gjë fare, pa mbathje, siç e ka bërë nëna natyrë.

Padyshim Arta është një ndër banoret me tërheqëse brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, mirëpo gjesti i saj ka “tërbuar” fansat, duke e konsideruar neglishencë dhe të papërshtatshëm veprimin e saj para kamerave. Vlen të theksohet se BBV është një format që ndiqet gjerësisht nga të gjitha moshat, duke përfshirë edhe të miturit.

Nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqët kaq provokuese, herë me bikini e herë me veshje të tejdukshme, por këtë herë dhëshmoi se është vërtet e guximshme.

@lali_tiku♬ Originalton - Bardh_i

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese